FOSROC, HAYDAR BOZ YALITIM İLE BİRLİKTE…

FOSROC, HAYDAR BOZ YALITIM İLE BİRLİKTE…

09 Ekim 2023

Fosroc, yapı kimyasalları konusunda dünya çapında bilinen bir şirkettir. Fosroc, inşaat sektöründe kullanılan çeşitli kimyasal ürünlerin üretimi ve tedariki konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Şirket, yapıların inşası ve bakımı için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır

Fosroc ürün yelpazesinde en çok bilinen ürün gruplarından biri beton katkılarıdır.  Betonun mukavemetini ve dayanıklılığını artırmak, akışkanlığını kontrol etmek ve donma-çözülme direncini artırmak için beton katkıları sunan Fosroc ürünleri betonun farklı iklim koşullarına uyum sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Fosroc, yüzey kaplama ve tamirlerinde kullanılan böylelikle beton yüzeylerin korunması, onarılması ve dekoratif kaplamaların uygulanması için özel ürünler de sunmaktadır. Bu ürünler betonun estetik ve işlevsel özelliklerini artırabilir.

Su sızıntılarına karşı koruma sağlayan su izolasyon ürün grupları ise su depoları, havuzlar ve diğer suya dayanıklı yapılarda yaygın olarak kullanılır.

Fosroc'un temel kuvvetlendirme ürünleri, temellerin ve yapıların dayanıklılığını artırmaya yardımcı olmaktadır. Bu ürünler, betonarme ve çelik yapıların güçlendirilmesi için kullanılır.

Kimyasal tutkal ve epoksi ürünleri ise beton, taş, metal ve diğer yüzeylere yapıştırmak için kullanılır. Kimyasal tutkallar, yapısal onarımlar ve yapıştırma işlemleri için yaygın olarak kullanıldığı gibi Fosroc’un da iddialı olduğu branşlardan biridir.

Fosroc, inşaat projelerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir şirket olarak bilinir; HAYDAR BOZ YALITIM da müşterilere teknik destek ve ürün uygulama rehberliği sağlama konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Bu iki gücün birlikteliği ile Fosroc ürünleri, inşaat sektöründe geniş bir uygulama alanı bulmuş oldu.

HAYDAR BOZ YALITIM olarak doğru ürünü doğru detayda kullanmayı ve uygulamayı anayasa olarak kabul etmiş olmamızdan dolayı Fosroc ile kurduğumuz bu çözüm ortaklığının inşaat piyasası adına da anlamlı olduğu kanısındayız.