Polyürea Uygulaması Sheraton Otel

Polyürea Uygulaması Sheraton Otel

04 Nisan 2022

 

Ülkemizde sivil havacılığın gelişmesi ve milli hasılanın yıllara sari olumlu değişimi sonrasında helikopter pistleri yaygın bir ihtiyaç haline gelmiştir.

 

Helikopterler iş dünyasından, güvenliğe ve sağlığa kadar geniş bir yelpazede hizmet verirken özellikle metropollerde bulunduğu yapıya değer katan bir özelliğe de sahiptir.

 

Gelişen teknoloji ve zamanın efektif kullanımı sebebi ile artık çokça tercih edilen helikopterler için pist imalatı da ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Özellikle yüksek binaların en tepesinde yer alması doğası gereği zorunlu olan pistlerin yalıtımı da oldukça farklı detaylara sahiptir. Pahalı bir taşıt olan helikopterin indiği alanın özellikle su birikintisi toplamaması gerekir. Drenajın sık ve hassas kullanılması gereken pistlerde eş anlı ses ve ısı yalıtımı da yapmak gerekir. Elbette ki eğim hesapları kritik olan bu alanlarda su yalıtımının gerek malzeme seçimlerinde gerekse de uygulamasında hataya yer olmamalıdır.

Detayları ve mühendisliği HAYDAR BOZ YALITIM tarafından çözülen Güray Grup yatırımı olan Sheraton Otel’de başarılı yalıtım uygulamaları tamamlanmıştır. Yüksekliği sebebi ile de yalıtım imalatları sırasında iş sağlığı ve güvenliğine olan hassasiyet de önemlidir.

Bölgesinde önemli bir yatırım olan Güray Grup Sheraton Otel helikopter pistinde HAYDAR BOZ YALITIM olarak, işinin ehli ekibimiz ve kaliteli malzemeler ile en doğru sonuca ulaşmanın haklı gururu içindeyiz.