Savunma Sanayi Haydar Boz Dedi

Savunma Sanayi Haydar Boz Dedi

11 Nisan 2022

 

 

Savunma sanayimiz son yıllarda hem devletin hem de özel sektörün yoğun ilgisine mazhar oldu. Gururumuz Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı bünyesindeki her kurum göğsümüzü kabartacak yeniliklere bu ilgi sayesinde imza atıyor.

Gelişen teknolojilerin de lideri olan bu kurumlar artan ihtiyaçları sebebi ile de yeni yatırımları ile nispeten durağan pozisyon alan inşaat sektörünü de hareketlendirmiş oluyor.

Ürettiği ve geliştirdiği tüm metalarda kaliteye azami özen gösteren bu kurumlar, yerleşkelerinde de benzer bir tutum sergileyerek en iyilerle çalışmaya devam ediyor.

HAYDAR BOZ YALITIM’ın özellikle son iki yılda başlayan tüm savunma sanayi yatırımlarının tercih edileni olmasının alt metninde yatan ana sebep de savunma sanayi firmaları ile benzer algoritmalardaki çalışma alışkanlığıdır. HAYDAR BOZ YALITIM, tamamlandığında ülkemizi dünya liginde onurlandıran ve onurlandırmaya devam edecek projelerin tamamında hizmet vermeye devam ediyor.

Havelsan Teknoloji Kampüsü geçtiğimiz yıl tamamlanarak hizmete açıldı. Aselsan Gölbaşı Rehis Tesisleri’nde ise neredeyse sona yaklaşılıyor. Aselsannet Kazan Tesisleri’nde imalatlarına başarı ile devam eden HAYDAR BOZ YALITIM; aynı zamanda Roketsan Elmadağ ve Roketsan Kırklareli Tesisleri’nde de yalıtım imalatlarını başarı ile sürdürüyor.

Tüm bu sanayi tesislerinde farklı yalıtım teknikleri ve yalıtım malzemeleri kullanan HAYDAR BOZ YALITIM; ürün seçkilerinde sektörünün liderleri ile iş birliği yapıyor. Her şantiyeye aynı titizlikle yaklaşan HAYDAR BOZ YALITIM; böylesi büyük metrajları profesyonel mühendis kadrosu ile takip etmekte ve en deneyimli kadrolarını bu projelerde görevlendiriyor.

Ülkemize katma değer yaratan, çıktısı bağıl birçok sektöre ışık olan savunma sanayi tesislerinde çok farklı imalatlara imza atmaya devam edecek olan HAYDAR BOZ YALITIM Genel Müdürü Burak BOZ; “ Onur duyduğumuz ve milli menfaatlerimizi korumaya çalıştığımız böylesi güzide kurumlarla yalıtım partneri olmak bizlere çok şey katmaktadır. Her yeni projede aynı heyecanla çalışan ekibime şükranlarımı sunarım.” diyerek gelecekte çok daha farklı projelerle yalıtımın öncüsü olacağının da ipuçlarını veriyor.