Clever Polimer ve Yapı Kimyasalları

Clever Polimer ve Yapı Kimyasalları

Clever Polimer ve Yapı Kimyasalları

Satış ve uygulamasını yaptığımız Clever Polimer ve Yapı Kimyasalları A.Ş.; inşaat ve mimari detay çözümlerinde uygulanan su yalıtımı, endüstriyel zemin kaplama ve koruyucu boya alanındaki her çeşit prepolimer ve nihai ürünlerin tasarımını ve üretimini Gebze/Türkiye üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.

İnovatif, yüksek teknolojili araştırma ve geliştirmeye dayalı bir altyapıya sahip olan CLEVER yüksek kalitede, uluslararası alanda sertifikalandırılmış ve geniş yelpazeli ürün ve hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Su yalıtımında ve zemin koruma sistemlerinde her zaman yeni teknolojiyle ürünler tasarlamayı ve üretmeyi, küresel pazarda saygın kabul edilen bir firma olmayı hedefleyen CLEVER, bunlardan hareketle mükemmeliyetçi, yenilikçi, yaratıcı ve çözüm odaklı bir yol izlemiştir.

CLEVER modern tesislerinde, poliüretan su yalıtımı, endüstriyel zeminler, epoksi tamir harçları, poliüretan enjeksiyon ve astarlar üretmektedir.

CLEVER sahip olduğu değerler ile ulusal ve uluslararası alanda iş hacmini büyüterek, en kısa sürede, küresel arenada, yalıtım sektöründe en çok tercih edilen firma olmayı hedeflemektedir.

Ürün Grupları

Poliüretan Su Yalıtımı Ürünleri: PU 110, PU 100, PU 110 Plus, PU 120, PU 130, 400 BT 2K, 400 BT 1K, 400 BT 1K Rapid, 2 KW PU

Pud Çevreci Sistem: PU 110 Aqua, 400 BT 1K Aqua

Polyurea Su Yalıtım Ürünleri: Cold Polyurea

Bitüm Esaslı Su Yalıtım Ürünleri: Bitüm 2K, Bitüm 2K Plus

Poliüretan Mastikler: Cleverseal PU 25, Cleverseal PU 35, Cleverseal PU 2K

Poliüretan Enjeksiyon: PU Injektion

Poliüretan Astarlar: PU Primer 200, PU Primer 300 2K

Epoksi Astarlar: Epoxy Primer, Epoxy Primer WB, Epoxy Primer WB Glossy

Poliüretan Kaplamalar: PU 640 TC 1K, PU 640 TC 2K, PU 650 TC 1K

Yardımcı Ürünler: Epoxy Repair, PU ACC Catalyst, PU INJ Catalyst