Clever Yapı Kimyasalları

Clever Yapı Kimyasalları

Clever Yapı Kimyasalları

Satış ve uygulamasını yaptığımız Clever Polimer ve Yapı Kimyasalları A.Ş.; inşaat ve mimari detay çözümlerinde uygulanan su yalıtımı, endüstriyel zemin kaplama ve koruyucu boya alanındaki her çeşit prepolimer ve nihai ürünlerin tasarımını ve üretimini Gebze/Türkiye üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.

İnovatif, yüksek teknolojili araştırma ve geliştirmeye dayalı bir altyapıya sahip olan CLEVER yüksek kalitede, uluslararası alanda sertifikalandırılmış ve geniş yelpazeli ürün ve hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Su yalıtımında ve zemin koruma sistemlerinde her zaman yeni teknolojiyle ürünler tasarlamayı ve üretmeyi, küresel pazarda saygın kabul edilen bir firma olmayı hedefleyen CLEVER, bunlardan hareketle mükemmeliyetçi, yenilikçi, yaratıcı ve çözüm odaklı bir yol izlemiştir.

CLEVER modern tesislerinde, poliüretan su yalıtımı, endüstriyel zeminler, epoksi tamir harçları, poliüretan enjeksiyon ve astarlar üretmektedir.

CLEVER sahip olduğu değerler ile ulusal ve uluslararası alanda iş hacmini büyüterek, en kısa sürede, küresel arenada, yalıtım sektöründe en çok tercih edilen firma olmayı hedeflemektedir.