EJOT Bağlantı Elemanları

EJOT Bağlantı Elemanları

EJOT Bağlantı Elemanları

EJOT, gelişmiş bağlantı teknolojisi konusunda uzmanlaşmış orta ölçekli bir şirketler grubudur. EJOT müşterileri temel olarak otomotiv ve yan sanayi, elektrik mühendisliği, elektronik ve inşaat sektörlerindendir.

EJOT, metal ve plastik için kendinden diş açan vidalar, çatı ve giydirmede kullanılan işlenmiş plastik ve metal formlu parçalar için bağlantı elemanları ve Harici Isı Yalıtım Kompozit Sistemlerinin bağlantısına yönelik ejotherm programı ile çok çeşitli yenilikçi tespit elemanları sunmaktadır. 

EJOT, müşteriyle yakın işbirliği içinde bulunarak tüm birleştirme ve bağlantı elemanı problemleri için çözümler geliştirmektedir. Amaç, bağlantı kalitesini güvence altına almak ve aynı zamanda toplam maliyetleri azaltmak için "akıllı" EJOT ürünlerini kullanmaktır. 


Avrupa’da sayısız satış firması ve ofisleri ile doğrudan müşteri iletişimini ve ürünlerin hızlı bulunabilirliğini garanti etmektedir.


EJOT hizmetleri ve ürünleri dünya çapında da mevcuttur. Kuzey ve Güney Amerika ve Asya'da üretim tesisleri ve satış ofisleri bulunmaktadır. Global kullanılabilirlik, bağlantı teknolojisinde çalışan ailenin sahip olduğu işletmelerin ortak girişimi olan Global Fastener Alliance'a (GFA) üyelik ile de garanti altındadır. Bazı EJOT ürün çözümleri uluslararası lisans çevrelerine açıktır. Örneğin, doğrudan sahada olmadığı yerlerde DELTA PT vidası engin dünya pazarına tedarik edilebilmektedir.

 

Ürün Grupları 

 

Matkap uçlu vidalar, Cephe vidaları, Sivri uçlu vidalar, Pencere ve Cam cephe vidaları, Beton ve Gaz beton vidaları, Metal dübeller ve Kimyasal dübeller, İskele bağlantı elemanları, Plastik dübeller, Cephe dübelleri, ETICS- Isı yalıtım, ETICS montaj elemanları, ETICS araçları ve aksesuarları, Kör perçin AI/E-4.8, Kör perçin K14-AI/E, ORKAN Semer oluklu alü, ORKAN semer trapez, KwikFlash Boru manşetleri, Square Boru manşetleri, EZi- Seal Boru manşetleri, Soaker Boru manşetleri, Strip Flash Boru manşetleri, 14’lü HSBR çivi kartuşu, Cartridges 6.3/ 16 direkt montaj, Barutlu çivi çakma tabancası, Akülü metal tornavida ASCS 6.3 Select Montaj aletleri, 4 dişli akülü vida tabancası ASCM 18 QX Select montaj aletleri, ABLK 18 1.6 E Select Montaj aletleri, FR- aleti plastik montaj aletleri, LT/STS aleti TX montaj aletleri, Mıknatıs tutucu HTV-RU, Boydan boya civatalar için montaj aletleri, Gömme ankrajlar için ayar aleti, MOLA maşaları, Duster Expert SDS plus montaj aletleri, Altıgen Bit Montaj Aletleri, Soket anahtarı uç, Altıgen bit TX form M 6 Montaj aletleri, Altıgen bit ve TX formu E 6.3 Montaj aletleri, SW8 VARIO Aleti, EcoTek Aleti, Soket AF 8 – ¼” x 30 Montaj aletleri, Bit H2 – M6 x 35 Montaj aletleri, Metal sac işleme makinesi ABLK 1.6 E, Metal sac işleme makinesi BLK 2.0 E, BLK 2.0 E için bıçak, BLK 2.0 için delgi punch, ABLK 1.6 E için yuvarlak kesme bıçağı, Sandviç panel ve metal profiller için Kesici, ECOset HTK kurulum aracı, Hızlı şarj cihazı ALG 50, Yedek akü 5.0 Ah, Soket AF 8-1/4” x 25 Montaj aletleri, Vida tutucu aparat, SH uzun vida tutucu, Matkap ucu HSS Form S, SDS- plus üniversal matkap ucu, 4 ağızlı darbeli matkap ucu SDC- plus, Yıldız bit 6.3 E formunda montaj aletleri, bit tutucu, FR-Bit TX 25/70 durduruculu, Çivi sökme tornavidası, Bit tutucu soket BT ¼”, AF 6.3 mm için altıköşe başlı soket, Yenilemelerde delme uzatması, FR-Bit, Korozyon önleyici sprey, Alet Kemeri, Montaj ucu, Montaj aparatı, Bit uzatıcı, M8 dişli bağlantısı için somun soketi S A / F13-1/4” x 50, Perçin tabancası ECORIV ONE, ECORIV TWO Perçin tabancası, Barutlu çivi çakma tabancası, Hızlı şarj cihazı ALG 50, ABBS 18 1.6 E Select, Montaj aleti ECOset, Bit H2- ¼” x 30, Solar sabitleme adaptör plakası, Solar bağlantı sistemi JT3-SB-3-8.0xL, Solar bağlantı sistemi JT3-SB-3-8.0xL, Solar bağlantı elemanı (trapez sac / sandviç panel için), Mat lips PV, JT3-2-6.0 Matkap uçlu bağlantı elemanları

 

 

 

Fiyat teklifi almak için

haydarboz@haydarboz.com.tr