Gebaude Nem Bariyerleri

Gebaude Nem Bariyerleri

Gebaude Nem Bariyerleri

GEBAUDE BARRIERE markası 2008 yılında oluşturulmuş olup, şirketin yaptığı yatırım ve ARGE çalışmaları ile yalıtım sektörünün güçlü ithalatçı ve üretici firmalarından biri haline gelmiştir.

Gebaude Barriere ülke sanayisine katkıda bulunarak ihraç ettiği ürünlerle yurt içi ve yurt dışı ihtiyaçları karşılamakla birlikte, Rusya ve Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere Ortadoğu, Balkanlar ve Asya'daki bir çok ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Gebaude Barriere yalıtım sektörüne yönelik performans gösteren ürünlerin ve binaların her türlü küf ve nemden korunmasını sağlayan nem dengeleyici ve nem kesici GEBAUDE BARRIERE marka ürünler; yer aldığı tüm projelerde amaca uygun çözümler sunarak, uygun maliyetlerle maksimum performans alınmasını sağlamaktadır.

Özellikle üst yapı projelerinde, çatı, cephe ve ıslak hacim detay çözümlerinde kullanılmak üzere ürettiği CE ve TSE TS EN ISO 1716, TS EN 13501-1, TS EN 13823 TSE A2 S1 D0 sertifikasına sahip GEBAUDE BARRIERE marka ürünler; sektörde kalitesi ve deneyimleri sayesinde müşterilerine verdiği güven ile her zaman bir adım önde yer almıştır. 

 

Ürünler

Gebaude Barriere 80 gr Nem Bariyeri Buhar Kesici Örtü

Gebaude Barriere 90 gr Nem Bariyeri Buhar Kesici Örtü  A2 S1 D0 Sınıfı Buhar Dengeleyici Örtü

Gebaude Barriere 100 gr Nem Bariyeri Buhar Kesici Örtü

Gebaude Barriere 135 gr Nem Bariyeri Buhar Kesici Örtü

 

Fiyat teklifi almak için

haydarboz@haydarboz.com.tr