İzowool

İzowool

İzowool

IZOWOOL olarak yalıtımın, günümüzde kelime anlamı yerine sürdürülebilirlik ile eş anlamlı olarak hayatımızda yer almakta olduğunun bilincinde bir firmadır. Gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakmanın yanı sıra, kısa süre içinde ekonomik ve ekolojik nedenlerle temel ihtiyaçlarımıza ait tüketim kalıplarımızı değiştirmemek için yalıtım yapmak gibi basit ancak önemli ve etkin önlemler almak zorunda olduğunu bilen IZOWOOL’un amacı “intellegent insulation materials / akıllı yalıtım malzemeleri” mottosu ile daha iyi performans sunan ve daha ekonomik ürünleri pazara sunmak; bu sayede ülkemiz ekonomisi adına katma değer yaratırken, dünyanın ekolojik dengesini korumaya katkıda bulunmayı hedeflemektir.

İlk senelerinde üretimini yapmakta olduğu taşyünü prefabrik boruda teslim sürelerini ve hata oranlarını sektördeki en düşük seviyede tutan firma olmayı hedefledi. Bu hedef doğrultusunda makine ve ekipman yatırımına ağırlık vermektedir.

Diğer bir ürün gamı olan baca sanayi için ürettiği lamel şilteler için ise otomasyona dayalı, pazarın gelecek 5 yıl içindeki büyümesini de karşılayabilecek kapasitedeki üretim hattını 2021 içinde devreye almıştır.

KALİBEL ve IZOWOOL markaları ile yenilikçi çözümler sunan, kaliteden ödün vermeden yapılara yönelik ısı, ses yalıtımı yapabilen ve yangın dayanımı olan ürünleri pazara arz etmektedir.

 

Ürün Grupları

Taşyünü prefabrik boru, taşyünü lamel boru, taşyünü lamel şilte, kalibel

 

Fiyat teklifi almak için

haydarboz@haydarboz.com.tr