Ode Su Yalıtım Membranları

Ode Su Yalıtım Membranları

Ode Su Yalıtım Membranları

1985 yılında taahhüt faaliyetleriyle ticaret hayatına başlayan ODE, 1998 yılında Türkiye’nin en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan birine yönelerek yalıtım sektöründe ilerleme kararı aldı. 1990 yılında ithalatçı, 1996 yılında ise üretici kimliğine kavuşan ODE; Yapı ve Teknik Yalıtım olmak üzere 2 ana kategoride üretim yapmaktadır. ODE bugün 5 modern üretim tesisinde, 4 binden fazla ürün çeşidi ve uzman personeliyle yalıtım sektörünün en büyük üreticileri arasında yer almaktadır.

ODE Isıpan markasıyla ekstrüde polistren ısı yalıtım malzemesi, ODE Membran markasıyla polimer bitümlü su yalıtım örtüleri, ODE Starflex markasıyla ısı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği amaçlı kullanılan cam yünü ve ODE R-Flex markasıyla da elastomerik kauçuk köpüğü esaslı tesisat yalıtım malzemesi üretmektedir.

5 kıtaya ihracat yapan ODE, Eskişehir Üretim Tesisinin devreye girmesinin ardından İhracat kapasitesini daha da artırarak Türkiye’de su yalıtımı lideri olmayı hedeflemektedir.

Sosyal sorumluluk bilincini tüm faaliyetlerine yansıtan ODE, Türkiye’de yalıtım sektöründe “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Raporu”nu yayınlayan ilk firmadır. Ayrıca, Çorlu tesislerinde ürettiği tüm ısı ve su yalıtım ürünlerine tüm pazarlarda geçerli, uluslararası onaylı ve Avrupa standartlarıyla uyumlu Çevresel Ürün Beyanı (Environmental Product Declaration – EPD) belgesi alarak bir ilki daha gerçekleştirmiştir. 

Kamuoyunda yalıtım ve enerji bilincini arttırmaya yönelik öncü çalışmalara imza atan ve geleceğe kalıcı değerler bırakacak çalışmaların da içinde olmaya özen gösteren ODE, 2014 yılında şirket mottosunu da “Insulates the Future” olarak değiştirmiştir. Global pazarda olmanın getirdiği evrensel sorumlulukla hareket eden ODE, vizyoner ve inovatif çalışmalarıyla sosyal paydaşlarını da bu yönde teşvik eden bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirketlerin kurumsallaşması konusunda da çalışmaları olan ODE, bu konuda da Haydar Boz ile birlikte çalışmaktadır.

 

Ürün Grupları

Yapı Yalıtım Ürünleri: Ode Starflex Şilte, Ode Starflex Levha, Ode Evomineral, Ode Epikon 30, Ode Epikon 30, Ode Epikon 20, Ode Epikon 10, Ode Epikon 5, Ode Epikon Eternal, Ode Epikon Aflame, Ode Epikon Cool, Ode Epikon Stick İt, Ode Epikon Bitüm Emülsiyon, Ode Epikon Kauçuklu Bitüm Solüsyon, Ode Epikon Proof, Ode Epikon Antiroot Kök Önleyici, Epigreen Kök İtici Folyo, Epigreen Nem Tutucu ve Koruyucu Keçe, Epigreen Buhar Geçirgen Ayırıcı Filtre, Epigreen Drenaj Levhası, Epigreen Sistem Filtresi, Ode Membran Rubin, Ode Membran Granat, Ode Membran Granat Alüminyum Folyolu, Ode Membran Opal, Ode Membran Granat Viyadük, Luna LP / LC, Luna Maxx, Ode Aquaflex 1K, Ode Aquaflex 2K, Ode Aquaflex Color, Ode Bitüm Emülsiyon, Ode Bitutape, Ode Isıpan, Ode Rockflex Levha

Teknik Yalıtım Ürünleri: Ode Starflex Boru, Ode R-Flex Levha, Ode R-Flex Boru, Ode Rockflex Şilte, Ode Rockflex Levha, Ode Rockflex Boru, Ode Ductflex ALU, Ode Ductflex İSO, Ode Ductflex SONO