Onat Alçı

Onat Alçı

Onat Alçı

Yapı malzemeleri sektöründe çalışkan, güçlü ve kararlı duruşunun ilk adımlarına 2005 yılında ONPO MADENCİLİK İNŞ. SAN. ve TİC. AŞ’yi kurarak başladı. Kurulduğu günden itibaren Türk alçı sektöründe farkını ortaya koymak, lider konuma ulaşmak için çalıştı. Böylece, 2011 senesinde ONAT ALÇI markasını kurulmuş oldu. Ankara Bala yolu 20. km’de yapı sektörüne katkı sağlayan fabrikasında gelecek hedefleri ve ilkeleri doğrultusunda çalışmaya devam etmektedir.

 

Dayanıklı, güvenilir ve kaliteli ürünlerini geliştirirken, güçlü bir devlet ve güçlü bir ekonomiye katkıda bulunmayı temel ilke edinen ONAT ALÇI, bu sebeple 2015 senesinde ALİ RIZA ONAT AŞ grubuna bağlı olan %100 yerli sermayeli şirketine ONATPAN Alçı Levha fabrikasını ekleyerek etkisini genişletmiştir. Böylelikle güçlü ürün yelpazesi ve üretim kapasitesiyle 100.000 m²’lik alanda yıllık 450.000 ton Toz Alçı ve 15,000.000 m² Alçı Levha üretimi sağlayarak yapı sektöründe farkını ortaya koymaya devam etmektedir.

 

Bugün hala, ürün kalitesi, kapasitesi ve çeşitliliğinin yanı sıra, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini sağlamak için hassasiyetle çalışmaya devam etmektedir. ONAT ALÇI, müşterileri ile konuşup, onları dinleyip ve sorunlarına çözüm bulmak için sürekli çalışmaktadır. Çalışmalarını günümüz şartlarına uygun hale getirmek için yenilikçi bakış açısıyla hareket edip, teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmektedir. Bu ilkeler doğrultusunda ONAT ALÇI, Türkiye’nin yapı sektörüne çok yönlü fayda sağlamaya hiç durmadan devam edecektir.

 

Fiyat teklifi almak için

haydarboz@haydarboz.com.tr