Pa-Flex

Pa-Flex

Pa-Flex

Paralel İnşaat Kauçuk San. İç ve Dış Tic. A.Ş. olarak Aralık 2014 tarihi itibari ile PA-FLEX markası altında elastomerik kauçuk köpüğü imalatına başlamıştır. Hizmet vermekte olduğu sektörün ana gayesinin tasarruf olduğu bilinci ile yola çıkmıştır.

Son teknoloji cihazların ve makinelerin kullanıldığı 6000 m² lik alanda Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde 2014 yılında üretimlerine başladı. 2022 yılında Ar-Ge çalışmaları ve yeni yatırımlarla Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 7500m²lik yeni parkurunda seri üretime başladı. 2023 yılında yeni idari alanı olan 450m² lik Çekmeköy’deki ofisinde müşterilerine hizmet vermektedir. Toplamda 13950 m²’lik kapalı alan, stok sahaları, sosyal ve idari binaları ile her türlü üretim ve imalat kapasitesine sahip olan fabrikalarıyla tüm dünyaya hizmet etmektedir.

Paralel A.Ş. ürün grupları arasında PA-FLEX markası altında; elastomerik kauçuk köpüğü 6mm’den 50mm’ye kadar 1000mm ve 1200mm eninde levha, 6mm’den 114mm’ye kadar boru ve PA-FLEX markası altında sıvı yapıştırıcı, kauçuk bant gibi yardımcı ürünler yer almaktadır. Talep doğrultusunda kendinden yapışkanlı, kendinden yapışkanlı ve alüminyum folyo kaplı ve butik üretimler de yapılmaktadır.

Pa-Flex markalı ürünler; ısıtma, soğutma, havalandırma, inşaat, otomotiv ve endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır.

‘’Doğayı, Çevreyi ve Ülkemizi Seviyoruz, Gelecek İçin Üretiyoruz’’ mottosu ile büyüyen Pa-Flex elastomerik yalıtım levhaları, elastomerik yalıtım boruları ve yardımcı ürün grupları üzerinden büyümektedir.

Kalite Güvence ve Kalite Kontrol Sistemleri ile müşterilerine kaliteli ve zamanında üretim yaparak hizmet vermektedir. 

 

Ürün Grupları

 

Elastomerik Kauçuk Köpüğü Yalıtım Levhaları, Kendinden Yapışkanlı Elastomerik Kauçuk Köpüğü Yalıtım Levhaları, Alüminyum Folyo Kaplı Elastomerik Kauçuk Köpüğü Yalıtım Levhaları,Alüminyum Folyolu Kendinden Yapışkanlı Elastomerik Kauçuk Köpüğü Yalıtım Levhaları, Elastomerik Kauçuk Köpüğü Yalıtım Boruları, Pa-Flex Kontak Yapıştırıcı, Pa-Flex Takviyeli Kauçuk Bantlar, Pa-Flex Alüminyum Folyo Bant, Pa-Flex Pvc Bant, Piramit Akustik Nfaf, Akustik Nfaf, Kendinden Yapışkanlı Akustik Nfaf, Yumurta Akustik Nfaf

 

 

Fiyat teklifi almak için

haydarboz@haydarboz.com.tr