Soprema Su Yalıtım Membranları

Soprema Su Yalıtım Membranları

Soprema Su Yalıtım Membranları

1908 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana bağımsız bir aile şirketi olan SOPREMA GRUBU, bugüne kadar dünya çapında milyonlarca metrekarelik su yalıtımı, çatı kaplaması, yeşil ve bahçe çatı, su ve ses yalıtımı sistemleri üretmiştir.
‘Daima uzun vadeli gelişmeye odaklı, dünyanın su yalıtım sistemleri uzmanı.’ mottosu ile üretim yapan grup, sektöründe yenilikçi üretim anlayışını perçinlemiştir.

 Su yalıtım sistemlerinde dünyanın en önde gelen şirketi olan SOPREMA, bugün 6.892 çalışana istihdam sağlamaktadır.

15’ü Fransa’da bulunmak üzere toplam 51 fabrikası, 60 farklı dalı ve 4000 dağıtıcısı olan şirketimiz, 2016 yılında 2,32 milyar Avro değerinde satış gerçekleştirmiştir.

90 ülkede faaliyet gösteren SOPREMA’nın, uzun vadeli gelişmeye odaklı 7 Araştırma-Geliştirme merkezi ve 5 eğitim merkezi bulunmaktadır. Ar-Ge ve eğitime kaynak aktarmaya devam eden grup, bu konuya özel ilgi göstermektedir.

Pazarlama departmanı ve Araştırma–Geliştirme merkezinin yakın işbirliği sonucunda, SOPREMA kullanıcı ihtiyaçlarına ve pazarlama standartlarına uygun, eksiksiz ve yenilikçi bir ürün yelpazesi sunmaktadır.
SOPREMA ile her tip bina için en uygun çözümü bulabileceğine emin olan Haydar Boz, uzun süredir birlikte projelere katkı koymaktadır.

Son 20 yıldır SOPREMA, ürün ve faaliyetlerinin doğa, insanlar ve binalar üzerindeki etkilerini asgariye indirmeye yönelik tedbirler almaktadır.
SOPREMA’nın AR-GE departmanı uzun vadeli gelişmeye odaklanmıştır ve bu durum çevreye minimum etki yansıtmaktadır. SOPREMA uygulamalarında yenilenebilir kaynaklar, yenilikçi emniyet ve sağlık yöntemleri kullanmaktadır.

 

Ürün Grupları

Çatılar ve Teraslar:

Bitümlü Su Yalıtımı; Koruma ve Filtre Levhaları, Koruma ve Onarım Ürünleri, Elastomer Bitümlü Membranlar, Plastomer Bitümlü Membranlar, Tamamlayıcı Ürünler, Astarlar, Buhar Bariyeri, Okside Bitümlü Membranlar, Tutkallar

Sıvı Su Yalıtımı; Astar, Tamamlayıcı Ürünler, Su Yalıtımı Reçineleri, Yapım Onarım, Giydirme Tabakası, Son Kat Kaplamalar, Dekor

Sentetik Su Yalıtımı; Tamamlayıcı Ürünler, PVC, TPO, Ön Cephe ve Metal, Parapetler

Mühendislik Yapıları:

Bitümlü Su Yalıtımı; Membranlar, Astarlar, Parapetler, Otomatik Uygulama, Antirock, Elastocol, Alsan Flashing, Macaden

Sentetik Su Yalıtımı; Membranlar, PVC, TPO

Diğer Ürünler; Korumalar ve Onarımlar, Dilatasyon, Soprajoint, Paruvel, Curfer

Ses Yalıtımı: Darbe Dayanıklı Ses Yalıtımı, Açık Hava Ses Yalıtımı, Parapetler, Velaphone

Isı Yalıtımı: Tamamlayıcı Ürünler, Doğal Isı Yalıtımı, Isı Yalıtımı, Termofoil, Univercell, Efigreen

Yeşil Çatılar: Soprema Sopranature Lande, Soprema Soprafiltre, Soprema Sopradrain, Soprema Sopranature AR, Soprema Sopranature Pampa, Soprema Sopranature Toundra, Soprema Sopranatura Green

Yeşil Duvarlar: Soprema Sopranatura Vivagreen

Soğuk Çatı: Soprema Soprasolin Star

Fotovoltaik: Soprema Soprasolar Fix Alu Pedestal, Soprema Soprasolar Fix Evo Pedestal

Temel ve Perde: Soprema Colphene BSW Protect R, Soprema Colphene BSW H Plus 4.5 mm, Soprema Colphene BSW Unilay H/P, Soprema Colphene BSW H, Soprema Colphene BSW V, Kılcal Boşluk, Kaplama, Koruma, Soprema Colphene 1500, Soprema Protec Fondation, Soprema Protecdrain, Soprema Protecdrain Filtre, Soprema Sopramur Latex, Soprema Sopramur, Soprema Protec Cave, Soprema Bande D’arase

Çatı Malzemeleri: Sürekli Olmayan Çatı Örtüsü, Duvar Altı Örtüsü, Hava Sızdırmaz Tamamlayıcı Ürünler, Shingle, Oluklu Levha, Membranlar