Soprema Su Yalıtım Membranları

Soprema Su Yalıtım Membranları

Soprema Su Yalıtım Membranları

1908 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana bağımsız bir aile şirketi olan SOPREMA GRUBU, bugüne kadar dünya çapında milyonlarca metrekarelik su yalıtımı, çatı kaplaması, yeşil ve bahçe çatı, su ve ses yalıtımı sistemleri üretmiştir.
‘Daima uzun vadeli gelişmeye odaklı, dünyanın su yalıtım sistemleri uzmanı.’ mottosu ile üretim yapan grup, sektöründe yenilikçi üretim anlayışını perçinlemiştir.

 Su yalıtım sistemlerinde dünyanın en önde gelen şirketi olan SOPREMA, bugün 6.892 çalışana istihdam sağlamaktadır.

15’ü Fransa’da bulunmak üzere toplam 51 fabrikası, 60 farklı dalı ve 4000 dağıtıcısı olan şirketimiz, 2016 yılında 2,32 milyar Avro değerinde satış gerçekleştirmiştir.

90 ülkede faaliyet gösteren SOPREMA’nın, uzun vadeli gelişmeye odaklı 7 Araştırma-Geliştirme merkezi ve 5 eğitim merkezi bulunmaktadır. Ar-Ge ve eğitime kaynak aktarmaya devam eden grup, bu konuya özel ilgi göstermektedir.

Pazarlama departmanı ve Araştırma–Geliştirme merkezinin yakın işbirliği sonucunda, SOPREMA kullanıcı ihtiyaçlarına ve pazarlama standartlarına uygun, eksiksiz ve yenilikçi bir ürün yelpazesi sunmaktadır.
SOPREMA ile her tip bina için en uygun çözümü bulabileceğine emin olan Haydar Boz, uzun süredir birlikte projelere katkı koymaktadır.

Son 20 yıldır SOPREMA, ürün ve faaliyetlerinin doğa, insanlar ve binalar üzerindeki etkilerini asgariye indirmeye yönelik tedbirler almaktadır.
SOPREMA’nın AR-GE departmanı uzun vadeli gelişmeye odaklanmıştır ve bu durum çevreye minimum etki yansıtmaktadır. SOPREMA uygulamalarında yenilenebilir kaynaklar, yenilikçi emniyet ve sağlık yöntemleri kullanmaktadır.