Tekno Yapı Kimyasalları

Tekno Yapı Kimyasalları

Tekno Yapı Kimyasalları

Tekno Yapı Kimyasalları A.Ş. inşaat sektöründe yapı kimyasalları üretimi konusunda, 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren; İstanbul, Kayseri, Afyon ve Elazığ'da son teknolojiyle donatılmış dört modern fabrikasında, yıllık 500.000 ton üretim kapasitesi ile tüm Türkiye’ye hizmet veren ürün çeşitliliğiyle, kalitesiyle ve üretim kapasitesiyle, alanında lider kuruluşlardandır.

Tekno Yapı Kimyasalları A.Ş.’nin üretimini gerçekleştirdiği ürünler; yapıştırma ve derz dolgu malzemeleri, grout ve tamir harçları, restorasyon ürünleri, ısı yalıtım ürünleri, su yalıtım ürünleri, endüstriyel zemin ürünleri, beton katkı ürünleri, yapısal güçlendirme ürünleri şeklinde gruplardan oluşturmaktadır. Her bir ürün uluslararası standartlara göre üretilmekte olup ilk girdi aşamasından nihai ürün aşamasına kadar gerekli giriş ve ürün kalite kontrollerinden geçirilmekte ve kalite sürekliliği garanti altına alınmaktadır. Tüm süreçlerde ISO9001 kalite yönetim sistemi çerçevesinde tanımlanmış prosedürler uygulanmakta olup, pek çok ürün için TSE, TSEK, CE sertifikasyonları tamamlanmıştır. Satışı yapılan ürünlerde, satış sonrası uygulama ve teknik detay destekler, konusunda uzman satış mühendislerince verilmektedir. 


AR-GE çalışmalarına büyük miktarda kaynak ayıran Tekno Yapı Kimyasalları A.Ş., bu sayede ürün çeşitliliğini sürekli artırmaktadır. İstanbul merkez fabrikada bulunan teknolojik AR-GE laboratuvarı ve alanında uzman ekibiyle Türkiye’de pek çok ilki gerçekleştirmeye devam etmektedir. AR-GE ekibinin üstün gayretleriyle ithal olarak gelen pek çok ürün artık TEKNO markasıyla yerli olarak üretilerek milli ekonomiye ciddi katkılar sağlanmaktadır.

Tekno Yapı Kimyasalları A.Ş., günümüzde önemi daha çok artan; kalite, fiyat ve teslimat süresi parametrelerini müşterilerinin beklentileri doğrultusunda gerçekleştirebilmek için, üç stratejik bölgede sahip olduğu modern tesislerle Türkiye’nin her noktasındaki müşterilerine, distribütör, bayi ve alt bayiler kanalıyla kaliteli, hızlı ve ekonomik ürün tedarik imkânları sunmaktadır. Lojistikten kaynaklanan fiyat avantajları önümüzdeki dönemde yapılacak yeni fabrika yatırımları sayesinde daha da artacaktır.

 


Fiyat teklifi almak için

haydarboz@haydarboz.com.tr