Teknopanel

Teknopanel

Teknopanel

Teknopanel olarak 2005 yılında kurulduğu günden bugüne, dört duvarı aşan fikirleriyle, müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermek için çalışmaktadır. Teknopanel çatısı altında; Teknopanel sandviç panelleri, Deltapan, Teknopor EPS ürünleri ve Teknosistem mantolama sistemleri adıyla 4 farklı markasıyla sektöre hizmet vermektedir.

Binlerce hayali gerçekleştirmek için çıktığı bu yolda ilk üretim tesisi 34.000 m² alan üzerine kurulu ve bugün de hala genel merkezi olan Mersin fabrikası oldu. Yüksek standartlarda üretim yapma hedefiyle, 2013 yılında 35.000 m² alana sahip Sakarya fabrikası kuruldu. 2016’da temelleri atılan İzmir’de 46.000 m²’lik, 2018’de de İstanbul’da hayata geçen 8.000 m²’lik yeni yatırımlarıyla büyüme stratejisini sürdürdü ve üretim tesislerini toplamda 123.000 m²’ye çıkarttı.

Bugün, sandviç panel, EPS ve trapez levha ürettiği tesisleri Avrupa’nın en modern tesisleri arasında yer almaktadır. Sektörde uzman Ar-Ge ekibi ve yeni yatırımların yanı sıra, 13,5 milyon m²’lik sandviç panel ve 1,6 milyon m³’lük EPS üretim kapasitesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı ve etkin çözümler üretmektedir. Kendi topraklarımızda ürettiği bu ürünleri dünyanın dört bir yanına taşıyarak beş kıtaya ihracat yapmakta, ülkemizin bayrağını gittiği her yerde gururla dalgalandırmaktadır.

Elde ettiği başarılarla, Türkiye’nin ISO Birinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer almasının ve sektörümüzün lider firması olmasının mutluluğunu ve gururunu yaşayan Teknopanel; 460 çalışanı ve 100’e yakın yetkili hizmet noktasıyla her gün daha iyisi için çalışmakta, bir dünya markası olma yolunda güçlü adımlarla ilerlemektedir.

 

Fiyat teklifi almak için

haydarboz@haydarboz.com.tr