TPO PVC Membran Technoplan

TPO PVC Membran Technoplan

TPO PVC Membran Technoplan

Technoplan; Çayırova-Kocaeli’nde 20.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu, modern ve gelişmiş teknolojiye sahip üretim hatları ve günün teknolojik gelişmelerini takip eden anlayışı ile ev tekstili, yapı/inşaat, ambalaj, otomotiv gibi PVC film çözümlerine ihtiyaç duyan çeşitli sektörlerde faaliyet göstermektedir.

Technoplan geniş satış ağı ve dağıtım kanalları ile ürünlerini yurtiçinde ve yurtdışında kullanıcılara ulaştırmakta; üretiminin büyük bir bölümünü Kanada’dan Hindistan’a kadar uzanan bir coğrafyada 60 ülkeye ihraç etmektedir.
Kullanıcı memnuniyetini öncelikli değerlerinden biri olarak belirleyen Neşe Plastik gerçekleştirdiği birebir görüşmeler sonucunda piyasanın ihtiyaçlarına özel üretim imkânları sunmaktadır.

İnsan sağlığına, çevreye ve kanunlara saygı Technoplan kültürünün olmazsa olmaz parçalarındandır. Geliştirilmiş laboratuvar ve test imkânları, ISO, CE, TSE, SANITA, OEKO-TEX gibi sürekli denetime açık üretim ve ürün sertifikalarına sahip olmanın gücüyle sektörde yer almaktadır. AR-GE çalışmaları ile sürekli kendini yenileyen Technoplan sektöründe lider, global bir şirket olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Uzun zamandır Haydar Boz ile yanyana büyüyen Technoplan, işin niteliğine bağlı olarak geniş bir ürün yelpazesi sunabilmektedir.

 

Ürün Grupları

Technoplan Temel ve Perde PVC Membranı TTC

Technoplan UV Dayanımlı Çatı ve Teras PVC Membranı UTCK- UTCR

Technoplan UV Dayanımlı Çatı ve Teras TPO Membranı UTCR

Technoplan UV Dayanımlı Panel Çatı PVC Membranı UTCRK

Technoplan UV Dayanımlı Panel Çatı TPO Membranı UTCR

Technoplan Gölet PVC Membranı GUTC- GUTCR

Technoplan Su Deposu Membranı WTC

Technoplan Havuz PVC Membranı SWR

 

 

Fiyat teklifi almak için

haydarboz@haydarboz.com.tr