Biz Kimiz?

Yönetim Organizasyonu

Yönetim Organizasyonu

HAYDAR BOZ YALITIM ailesi olarak, yönetim kurulumuz ikinci ve üçüncü kuşak temsilcilerimizden oluşmaktadır. 

Yönetim kurulumuzun yanı sıra profesyonel yöneticilerimizin de eşit temsili ile İcra Kurulumuz ve aynı üyeler ve gerekli durumlarda İnsan Kaynakları departmanımızın da katılımı ile Disiplin Kurulumuz aktif olarak çalışmaktadır.

Kurucu Başkanımız Haydar Boz'un öğretileri doğrultusunda, tüm katılımcıların fikirlerini özgürce ifade ettikleri; hayati kararların aklın ışığında alındığı bir yapıya sahip ailemiz farklı eğitim ve deneyim disiplerinden gelmektedir.

 

Uğur Boz

Uğur Boz

Yönetim Kurulu Başkanı

Haydar Boz Yalıtım'ın Yönetim Kurulu Başkanı olan Uğur Boz; 1982 yılında TED Ankara Koleji'nden, ardından Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü'nden mezun olmuştur.

Haydar Boz Yalıtım'da Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev alan Boz, aynı zamanda eğitim yatırımcısıdır. Halkalı ve Bahçeşehir olarak iki kampüsten oluşan TED Atakent Koleji'nin Yönetim Kurulu Üyesi olan Uğur Boz, aynı zamanda Kolejli İş İnsanları Derneği eski başkanıdır.

1980'li yılların başında kardeşi ile ticari hayata başlayan Boz; 1996 yılında Haydar Boz Yalıtım'ın kurucusu da olan babasının kaybı sonucunda şirketin başına kardeşi ile geçmiştir. 'Ahilik ve Etik Ticaret' konusunda akademik çalışmaları da olan Uğur Boz, genç girişimcilere mentorlük de yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilen Boz, çok sayıda sempozyumda da konuşmacı olarak görev almıştır.

Burak Boz

Burak Boz

Genel Müdür

1992 yılında Ankara'da doğan Burak Boz, ilk ve orta öğretimini Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okullarında, lise eğitimini ise TED Ankara Kolejinde tamamladı. 2010 yılında TOBB Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümündeki eğitimini 1. yılında bırakarak hedefini Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetimi bölümüne çevirmiş ve 2011'de başlayan üniversite hayatını 2015 yılında tamamladı.

2015 yılı itibari ile Haydar Boz ailesinde aktif iş hayatına başlayan Burak Boz, iş geliştirme dahil olmak üzere tüm departmanlarda çalışmış ve 2020 yılı itibari ile yönetimin başına geçmiştir.

İyi derecede İngilizce bilen Burak Boz, 2008 yılı Türkiye Kayak Şampiyonasında da 4. olmuştur. Çok farklı hobilere sahip olan Burak Boz; kişisel gelişimde bu ilgi alanlarının kıymetli olduğunu deneyimlemiştir.

burakboz@haydarboz.com.tr